България 24.10.2021 14:46 Снимка: ДНЕС+
Малка опашка пред "Св. Анна" в София, 80 ваксинирани до 11 ч.
До 11 ч днес в болница "Света Анна" в София са ваксинирани над 80 души. Работят два екипа. Опашката пред ваксинационния пункта е сравнително малка, съобщават от лечебното заведение.
Имало е само един срив в Националната здравно-информационна система, за около 10 минути. Центърът работи от 8 ч. до 20 ч. всеки ден (включително събота и неделя). Не е необходимо предварително записване.
Ваксинационният център се намира в двора на болницата
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 12:08 Британският премиер Киър Стармър подаде оставка
- 12:03 Във Варна разкриха митническа измама за над 60 хиляди евро при деклариране на китайски плоскости
- 11:55 Лидерът на СДС Румен Христов призова ГЕРБ, "ПП" и "ДБ" да издигнат общ кандидат
- 11:47 Започва проверка заради влошеното качество на водите на Офицерския плаж
- 11:40 Комплекс за социални услуги - ЦСРИ към Фондация „Владиславово“
- 11:39 Случай на Ку-треска във Варна
- 11:31 Петролът поевтиня след края на преговорите между САЩ и Иран в Швейцария
- 11:24 Потвърдените случаи на ебола в Конго са вече над 1000