Македонците и сърбите ползват най-евтиния ток в региона
България 22.08.2007 12:44
Македонците, сърбите, албанците и българите имат най-ниски цени на тока, пише македонският вестник "Време", като се позовава на анализи на чуждестранна енергийна агенция, но без да я назовава.
Цените на електричеството в Македония и Сърбия са най-ниските в региона, сочат анализите на енергийната агенция. Цената на електричеството в Македония дори е по-ниска от тази в Сърбия миналата година. Средната цена на електроенергията в Македония е 3,95 евроцента за киловатчас, а в Сърбия - 4,84 евроцента, пише БТА, като се позовава на македонското издание.
Германците, британците, португалците и италианците имат най-скъпото електричество в Европа, докато македонците, сърбите и албанците имат най-ниските цени на тока, посочва "Време".
Цените на електричеството в Македония и Сърбия са най-ниските в региона, сочат анализите на енергийната агенция. Цената на електричеството в Македония дори е по-ниска от тази в Сърбия миналата година. Средната цена на електроенергията в Македония е 3,95 евроцента за киловатчас, а в Сърбия - 4,84 евроцента, пише БТА, като се позовава на македонското издание.
Германците, британците, португалците и италианците имат най-скъпото електричество в Европа, докато македонците, сърбите и албанците имат най-ниските цени на тока, посочва "Време".
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 19:33 Шест месеца след края на брака им: Никол Кидман отправи специален поздрав към Кийт Ърбан
- 19:24 33% от местата в ръководствата на публичните компании ще бъдат за по-слабо представения пол
- 19:21 Прогресивна България: Вдигаме данъка за второ жилище, да се купуват за живот, а не за спекула
- 19:17 Русия разполага с най-мощната противоракетна система в света - A-235 защитава Москва
- 19:09 В САЩ произведоха възпоменателни монети с надпис „Свобода“ и „Вярваме в Бог"
- 19:02 Откриха гробници, които може да са предшественици на пирамидите в Египет
- 18:55 Грушко: НАТО реално се готви за война с Русия до 2030 г.
- 18:47 НАСА вижда огромен потенциал за добив на ресурси от най-голямата луна на Сатурн