България 05.04.2023 08:00 Снимка: ДНЕС+
Лена Бориславова скочи на ДСБ
Лена Бориславова е пропуснала, че коалиционните партньори на ПП в лицето на ДСБ са част от ЕНП.
Преди минути бившата шефка на кабинета на Кирил Петков пусна пост, който гласи „С какъвто се събереш, такъв ставаш“. Повод за коментара й е новината, че белгийската полиция обискира офиси на ЕНП. Бориславова е пуснала и снимка на лидера на ГЕРБ Бойко Борисов с председателят на ЕНП Манфред Вебер.
Явно обаче е пропуснала да провери в Гугъл, че ДСБ са част от ЕНП, а Радан Кънев, който обикаляше с „Промяната“ по време на цялата кампания е евродепутат именно от ЕНП.
По-рано стана ясно, че разследването се води срещу депутататът от ХДС Марио Фойгт. „Партията си сътрудничи напълно прозрачно със съответните органи, като предоставя цялата необходима информация и документация“, заявиха от ЕНП.

Още по темата
CHF
|
1 | 2.10146 |
GBP
|
1 | 2.22001 |
RON
|
10 | 3.84605 |
TRY
|
100 | 4.04334 |
USD
|
1 | 1.70191 |
Последни новини
- 20:06 Хороскоп за петък, 7 ноември 2025 г.
- 19:35 65-годишна жена нападна мъж в дома му в Ботевград, опита се да го удуши и го ограби
- 19:27 Рестарт на делото за смъртта на Марадона
- 19:19 Археолози разкриват едно от най-значимите духовни средища по Южното Черноморие
- 19:12 Нова Зеландия планира да изпрати в космоса свои сателити
- 19:04 Сам Смит: Направих си липосукция на 13 години, защото бях брутално тормозен заради теглото си
- 18:56 Хванаха рецидивист да се представя с чужд паспорт на летището в София
- 18:48 Перничанин откраднал 165 бутилки олио от хипермаркет за две седмици