България 02.03.2026 15:00 Снимка: ДНЕС+
Куриоз в Разград: Мъж се оплака в полицията, че са му откраднали наркотиците
42-годишен мъж от Разград сигнализирал на 1 март в полицията, че е станал жертва на грабеж.
Около 01.30 часа на 1 март, след като разбили входна врата, в дома му влезли непознати мъже, които заплашили с нож него и намиращия се в апартамента 18-годишен младеж да предадат наличните наркотични вещества. От маса в стаята вземат мобилен телефон и сумата от 100 евро, както и доза метамфетамин.
В хода на образуваното досъдебно производство по чл.198, ал.1 от НК са предприети незабавни оперативно-издирвателни действия, в резултат на които са установени и задържани двама извършители – на 20 и 17 години, криминално проявени от град Разград.
При личен обиск у 20-годишния е открита зелена растителна маса, която при тестване реагира положително на канабис. Работата по случая продължава под ръководството на прокуратурата.
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 11:45 Белгия иска ареста на бившия гръцки еврокомисар Аврамопулос по случая "Катаргейт"
- 11:37 Тръмп: Ford и General Motors може да произвеждат Patriot и Tomahawk
- 11:29 Руски Ту-160 отработиха дозареждане във въздуха над Баренцево и Норвежко море
- 11:22 Иран отрече да е позволил инспектори на МААЕ да проверяват ядрени съоръжения
- 11:17 Алжир обърна дебютанта Йордания със спорен гол. Задава се мач-война с Австрия
- 11:14 Невзоров е разпитван в качеството на свидетел, уточниха от Окръжна прокуратура-Варна
- 11:07 Проф. Рачев: Почти навсякъде ще превали и прегърми
- 11:02 Дъждът отложи, но не отмени нов френски триумф на Мондиала