България 02.11.2021 09:26 Снимка: ДНЕС+
Кирил Петков с „фейк“ фенове: Вози си масовка при посещенията в градовете (ВИДЕО)
Кирил Петков блесна с нова идея в политическата кампания. Вместо да се чуди къде да търси масовка за предизборните си клипове, той реше направо да си ползва хората от партията.
Видео във фейсбук, споделено от журналистът Явор Дачков показва ясно, как едно момче слиза от автобуса на Петков, което очевидно от екипа му. Малко след него се появява Петков. Младежът обаче вече е заел позиция на посрещач и с радост поздравява своя лидер все едно отдавна го чака да пристигне в града му.
Петков освен изкусен нарушител на Конституцията, може да се похвали и с режисьорски заложби. С подобни похвати той винаги е сигурен, че има кой да го поздрави и изслуша при предизборните му обиколки. /tribune.bg
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 18:46 Oбмeнямe пo 700 милиoнa лeвa нa дeн
- 18:43 Китай в Давос: Светът не може да се връща към закона на джунглата, където силните нападат слабите
- 18:40 Франция: Заплахите на Тръмп с 200% мита върху френско вино и шампанско са недопустими и брутални
- 18:33 Бруклин Бекъм за пръв път проговори и разкри цялата мръсна истина зад "бранда Бекъм"
- 18:31 Зеленски отложи срещата си с Тръмп в Давос
- 18:28 Сергей Лавров: Гренландия не е "естествена част" от Дания
- 18:25 Лидерът на "Френски патриоти" Филипо: Еврофилите отново беснеят срещу Тръмп, но само те са виновни!
- 18:20 МЗ обяви грипна епидемия за Бургас от 22 до 30 януари