България 14.10.2022 11:09 Снимка: ДНЕС+
Камион се вряза в спирка в София, има жертва
Тежка катастрофа е станала рано тази сутрин в столичния кв. „Стрелбище“. Инцидентът, станал на кръстовището на ул. „Орехова гора“ и бул. „Гоце Делчев“.
Според очевидци от фейсбук групата „Катастрофи в София“ има загинало 19-годишно момиче, което е било пометено от камиона.
По непотвърдена информация шофьорът се ударил първо в дърво, после в самата спирка. Към момента не е ясна причината за тежкия инцидент.
Шофьорът, на 53 г., е откаран с множество наранявания в "Пирогов".
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 19:00 Докато светът говори за AI, Китай спечели друга ключова технологична битка срещу САЩ
- 18:54 Редки цветове и прецизна изработка на мозайка в храма на Херакъл в Хераклея Синтика
- 18:47 FT: Хегсет освобождава командващия сухопътните войски на САЩ в Европа
- 18:39 Катар: Страните от Персийския залив биха могли да финансират иранския инвестиционен фонд
- 18:31 Информационно обслужване: Грешките при отпускане на лекарства по НЗОК са с над 98% по-малко
- 18:24 Възможно е нова "звезда" да се появи на небето за първи път от десетилетия
- 18:17 Крум Зарков: Илияна Йотова е достоен и качествен президент, логично е да я подкрепим
- 18:09 Рубио: САЩ отхвърлиха възможността Иран да налага такси за преминаване през Ормузкия проток