България 14.03.2025 18:03 Снимка: ДНЕС+
Глобиха четирима водачи в Перник, шофирали по тротоар
Глобиха четирима водачи в Перник, шофирали по тротоар. Това съобщиха от областната дирекция на МВР.
"Пътна полиция" при ОДМВР - Перник се е самосезирала след публикации в социалните мрежи. В публикуваните видеа се вижда как леки автомобили се движат по тротоар на ул. "Ю. Гагарин".
Нарушителите са установени. Съставени са им актове за административни нарушения.
Предстои на водачите да бъдат наложени и парични санкции.
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 12:45 Хотелиери по морето: Толкова зле не е било досега, пускаме отстъпки между 20 и 40%
- 12:33 Румънският президент: Намираме се в безизходица за съставянето на ново правителство
- 12:23 Горанов за бюджета на Радев: Очаквахме по-амбициозни промени.Дефицитът ще е над 3% пред целия мандат
- 12:12 Гълъб Донев: Най-кресливите срещу бюджета са виновните за това състояние на публичните финанси
- 12:02 Не вярвайте на екрана си: Измамници звънят от името на нашите контакти и с модифициран глас
- 11:51 Ноу-хау: Белгия обмисля да отнеме или намали пенсиите на национални политици, работили и за ЕС
- 11:40 Повече от 50 000 души са в неизвестност след земетресенията във Венецуела, съобщава ООН
- 11:30 Русия вдигна във въздуха новия Як-130М: Какво може модернизираният боен самолет?