България 28.06.2023 08:26 Снимка: ДНЕС+
ГЕРБ-СДС и ПП-ДБ се разбраха за регулярни срещи
„Обсъдихме, че комуникацията трябва да стане много по-регулярна, всеки вторник ще имаме среща“, заяви пред журналисти Кирил Петков.
Той уточни че ще присъстват лидери на свете коалиции, премиера Денков и вицепремиера Мария Габриел. На срещите ще се обсъждат важните теми на деня.
„Шансът да излезем извън контрол на ситуацията е много по-малък“, допълни още Петков.
Разговорите днес имаха за цел да изяснят отношенията между ГЕРБ-СДС и ПП-ДБ.
От страна на ПП-ДБ в сградата влязоха премиерът Николай Денков, съпредседателят на ПП Асен Василев и съпредседателят на ДБ Христо Иванов.
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 17:39 Иззеха 240 кг говежда лой без документи на ГКПП "Капитан Андреево"
- 17:35 Фискалният съвет за Бюджет 2026: Против сме държавните служители да се компенсират за осигуровките
- 17:31 Парламентът реши: Директорът на НСлС вече няма да е и заместник-главен прокурор
- 17:29 КС реши: Противоконституционно е България да бъде в Съвета на Тръмп
- 17:26 7 души са задържани за 24 ч. по ЗМВР след акцията в район "Приморски"
- 17:23 Министър Стоянов и адмирал Уайкоф обсъдиха сигурността в Черно море и укрепването на Източния фланг
- 17:15 250 000 жертви: Доклад за банди за изнасилвания и бездействие на институциите, взриви Великобритания
- 17:13 Отново: Камион разкъса мантинела на "Струма" и се вряза в кола (ВИДЕО)