Гара Стара Загора беше заплашена с бомба
България 09.12.2003 16:19
Днес в 12,25ч. анонимен детски глас се е обадил на дежурния служител от Транспортна полиция в Стара Загора и е съобщил, че на гарата е поставена бомба. В 12,40ч. всички железопътни служители, както и хората, работещи в района, са евакуирани. В 13,08ч. служителите на Транспортна полиция са разрешили само на дежурните ръководители-движение да влязат в сградата на гара Стара Загора и да изпълняват служебните си задължения.
До 15,10ч. движението на влаковете се извършваше само по първи коловоз. Билетите за пътуване се издаваха на пътниците във влаковете.
В 15.10ч. след направена проверка от специализираните органи, блокадата на гарата е вдигната. В момента гара Стара Загора работи нормално.
До 15,10ч. движението на влаковете се извършваше само по първи коловоз. Билетите за пътуване се издаваха на пътниците във влаковете.
В 15.10ч. след направена проверка от специализираните органи, блокадата на гарата е вдигната. В момента гара Стара Загора работи нормално.
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 10:28 Експерти към управляващите: Скъсайте този бюджет! Пишете нов
- 10:20 Започна разследване срещу Урсула фон дер Лайен заради таен чат със Зеленски
- 10:12 The Pundit: Вашингтон лансира Николай Младенов като кандидат за генерален секретар на ООН
- 10:05 Цената на петрола продължава да пада
- 09:57 Бившият директор на кадастъра във Варна: Исканията за нанасяне на сградите са внесени през 2023 г.
- 09:49 Депутатите обсъждат на второ четене Закона за съдебната власт
- 09:41 Шефът на НСО на изслушване в Комисията за контрол над службите за сигурност
- 09:33 Людмила Петкова: Бюджет 2026 цели плавна стабилизация, за да продължи растежът на икономиката