България 03.07.2020 17:31 Снимка: ДНЕС+
Ел. табло се подпали в Исперих
На 02.07.2020 г. в 15:35 часа в РСПБЗН-Исперих е получено съобщение за пожар в ел. табло на бул. „6-ти септември“ №72 в град Исперих.
При възникналия пожар е унищожено едно ел. табло, собственост на Енерго Про.
Междувременно вчера Разградските огнеборци се отзоваха на два сигнала за пламнали сухи треви в село Бърдоква, община Исперих и в село Гецово./Razgradnews.net
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 16:43 Русия готви нов кошмар: Рояци подводни дронове ще атакуват самолетоносачи
- 16:34 Учени: Забраните на никотина не работят, но убиват
- 16:26 Откриха 85-годишен турист мъртъв в басейн в Приморско
- 16:18 Румъния задържа българин за корупционна схема в хазарта
- 16:11 Учени за първи път разчетоха напълно съдържанието на овъглен свитък от Херкулан
- 16:03 На 98 години почина легендарната актриса от златната ера на Холивуд Ан Блайт
- 15:55 Румен Драганов: Джирото и Дара са голяма реклама за туризма на България
- 15:50 Бившата гимнастичка Цвети Стоянова: Отне ми 10 години да проговоря за трагедията