Духовия оркестър на ВМС ще участва в международните фестивали в град Албъртвил, и Модена

България 25.06.2005 13:00

От 29 юни до 12 юли 2005г. представителният духов оркестър на ВМС ще вземе участие в международните фестивали на военните духови оркестри в град Албъртвил, Франция и Модена, Италия.

След успешното представяне на фестивала в град Вандьовър, Франция, флотските музиканти ще представят българските Военноморски сили на популярните фестивали, организирани под патронажа на кметството на гр. Албъртвил и президента на италианската република.

CHF CHF 1 2.10463
GBP GBP 1 2.24498
RON RON 10 3.83729
TRY TRY 100 3.87564
USD USD 1 1.66355