България 18.07.2021 17:48 Снимка: ДНЕС+
До 22 юли движението по Подбалканския път I-6 към Бургас е двупосочно в едно платно
От 19-ти до 22-ри юли движението по Подбалканския път I-6 при входа на Бургас ще бъде двупосочно в платното за София, защото ще бъде затворено платното за Бургас, съобщиха от АПИ.
Причината е строеж на мост при 493-ти км на първокласния път, част от строителството на северния обходен път на Бургас. Необходимо е шофьорите да карат с повишено внимание и съобразена скорост и да спазват стриктно поставената пътна сигнализация.
За облекчаване на трафика към Южното и Северното Черноморие са обособени обходни маршрути. Пътуващите за курортите на юг от Бургас могат да използват алтернативния маршрут: п.в. "Българово" - Камено - Братово - кв. "Горно Езерово" - път II-99 Бургас-Созопол.
За шофьорите, които ще пътуват на север от Бургас, алтернативният маршрут е по път III-6009 Миролюбово - Каблешково и след това по първокласния път I-9 Бургас-Варна.
Пътуващите от и за Бургас могат да използват отсечката Бургас - кв. "Долно Езерово" - "Лукойл" - АМ "Тракия" и обратно.
Всички граждани и транспортни фирми могат да получават информация за актуалната пътна обстановка от интернет страницата на АПИ - www.api.bg, както и по всяко време от денонощието на тел. 0700 130 20 в АПИ./news.bg
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 18:43 Кмет, осъден за търговия с гласове, продължава да управлява
- 18:36 Психиатър за разстреляните в хижа "Петрохан": Става дума за „разширено меланхолно самоубийство“
- 18:33 Словашкият президент: Прехвърлянето на изтребители МиГ-29 на Украйна беше грешка
- 18:25 С 456 карамфила в памет на жертвите по пътищата протестиращи блокираха Орлов мост
- 18:20 МВР за тримата простреляни в кемпера край Враца: Случаят е без аналог! Жертвите са били изненадани!
- 18:18 Виктор Орбан обяви Украйна за „враг на Унгария“
- 18:15 Голямата стъпка или голямата измама? Изглежда вече има отговор
- 18:11 Деница Сачева: На Румен Радев му предстои твърдо кацане в реалността