България 05.02.2025 10:10 Снимка: ДНЕС+
Депутатите пак в бой: Квесторите разтърваха представители на ППДБ и Възраждане
Напрежението избухна по време на изказване на Костадин Костадинов
Опозицията в българския парламент се сби помежду си в началото на заседанието в сряда.
По време на изказване на лидера на „Възраждане“ Костадин Костадинов се стигна до пик на напрежението в пленарната зала, а ППДБ и „Възраждане“ се струпаха на едно място, където разменяха остри реплики и се стигна до дърпане и боричкане.
Костадинов говореше за скандалите във Варна, където на партията не беше позволено да раздават брошури, а те от своя страна опитаха на нахлуят в кметството при кмета от ППДБ Благомир Коцев.
„Докато раздавахме вестниците до нас раздаваха брошури на секс магазин, а по-нагоре на секта“, каза Костадинов и заяви, че прякорите на двамата зам.-кметове на Коцев били Киртака и Козела.
В този момент в залата се чуха викове.
В главната роля, както обикновено беше Манол Пейков от ДБ, когото квесторите едва удържаха, а Славчо Крумов от „Възраждане“ на няколко пъти посегна към него. Същият екшън в същия състав гледахме и преди седмица.
Камерите в залата не успяха да уловят какво си казват двамата.
Заседанието беше спряно за кратко, но след това депутатите се върнаха в зала.
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 11:34 Премиерът Радев освобождава от длъжност шефа на БАБХ
- 11:30 Организаторът на Евровизия Иво Христов: Ще струва около 20 - 30 милиона евро
- 11:22 Стойчев и Григорова: Мерките срещу цените няма да имат бърз ефект, но пазар без регулация е джунгла
- 11:15 Напрежение между САЩ и Куба: Вашингтон обвини Раул Кастро заговор за убийство и още престъпления
- 11:07 Дмитриев предупреди: Към ЕС и Великобритания се приближава „цунами от енергийна криза“
- 10:59 Американски медии: Тръмп и Нетаняху са влезли в спор заради стратегията спрямо Иран
- 10:51 Млякото се изкупува за 0,30 евро от фермите, животновъди са пред фалит
- 10:44 Изслушват регионалния министър за свлачището на пътя Смолян-Пампорово