България 22.07.2024 19:36 Снимка: ДНЕС+
Дарин Георгиев: Разпадането на "Величие" започна още преди изборите
Разпадането на "Величие" не е неочаквано. Разпадането започвана още преди изборите. Това заяви Дарин Георгиев, депутат от "Величие", в студиото на БТВ.
По думите му в Неофит Рилски са станали разговорите, които са поставяли под въпрос председателството на Николай Марков и специално Ивелин Михайлов не е искал Марков за председател на партията и поясни, че Михайлов, който се смята за идеолог на "Величие", е използва този политически проект, за да се облагодетелства.
Дарин Георгиев каза, че е работил в "Исторически парк" и обясни, че това е култ към личността на Михайлов.
Според Георгиев Ивелин Михайлов изповядва това хората да са необразовани, като ги убеждава, че неговите курсова са достатъчно образование и допълни, че хората се привличат с обещания да станат предприемачи и по този начин да забогатеят.
Относно политическата ситуация депутата от "Величие" смята, че третия мандат няма да се реализира.
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 11:57 Опашки пред урните в Лондон: Рекорден интерес сред българите във Великобритания
- 11:51 За 2 дни във Варненско: 3 мъже и жена засечени да шофират надрусани, друг - пиян
- 11:47 Йотова гласува, машината дефектира
- 11:42 „Тренд“: 8% е избирателната активност към 10:00 часа
- 11:40 ЦИК: Изборният ден в страната започна нормално
- 11:35 WSJ: Тръмп се обявил против превземането на остров Харг
- 11:24 Деси Радева: Защо никой от претендентите за власт не изведе културата и образованието като приоритет
- 11:15 В секции в Бургас и Поморие е прекратено машинното гласуване