Част от варненския кв. “Левски” без вода заради авария
България 04.03.2008 09:27
Заради авария на водопреносната мрежа в района на ул. “Железни врата” от 5 часа днес без вода останаха част от жителите във варненския квартал “Левски”. Аварията, която се дължи на остарялата мрежа, каза дежурният диспечер във ВиК.
Водоподаването трябва да бъде възстановено около 16 часа, обещаха от ВиК –Варна. Без вода заради липсата на електроенергия е и местността Ракитника.
Водоподаването трябва да бъде възстановено около 16 часа, обещаха от ВиК –Варна. Без вода заради липсата на електроенергия е и местността Ракитника.
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 11:31 Петролът поевтиня след края на преговорите между САЩ и Иран в Швейцария
- 11:24 Потвърдените случаи на ебола в Конго са вече над 1000
- 11:16 Повечето британци са разочаровани от Брекзит
- 11:08 Сметната палата: Глобите и жертвите растат, а над 523 млн. лв. стоят във Фонда за пътна безопасност
- 11:01 Вратарят-чудотворец: В Кюрасао трябва да започват работа по моя статуя!
- 10:53 Силни критики към шефа на ФИФА Джани Инфантино заради присъствието му на Мондиал 2026
- 10:46 Кремъл повтори: Русия очаква победа, никой не може да ни победи
- 10:38 След стрелбата на плаж „Кабакум“ край Варна: Разследването продължава