България 16.11.2023 18:31 Снимка: ДНЕС+
Борисов се видя с посланиците на страните от ЕС и им разказа за отношенията в НЕкоалицията
Лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов е разговарял с посланиците на държавите-членки на Европейския съюз. Това стана ясно от публикация в профила му в социалните мрежи.
„За мен беше чест днес да се срещна с посланиците на страните-членки на ЕС в рамките на испанското председателство. Благодаря за поканата и домакинството на посланика на Кралство Испания Н. Пр. Алехандро Поланко“, пише Борисов.
Той уточнява, че е запознал дипломатите с анализа на ГЕРБ за представянето ни на местните избори и изводите от резултатите.
„Обсъдихме също отношенията между партиите, подкрепящи правителството, включително и в контекста на бюджет 2024. Сред останалите теми на разговора бяха политиките в сферите на енергетиката, икономиката, инвестициите и сигурността“, обяснява Бойко Борисов.
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 11:47 Две фирми са глобени с 310 000 евро за продажба на фалшиво масло като немско
- 11:44 10-годишно момиче се удави в басейна на хотел в Ахелой
- 11:39 Майките излизат на протест на 1 юли
- 11:31 Последните мачове от Световното: Изненада и много голове
- 11:23 Лекар: Заболеваемостта от рак на дебелото черво сред хората под 50-годишна възраст у нас нараства
- 11:15 Проф. Христова: Няма риск от разпространение на ебола в Европа след първия случай във Франция
- 11:07 Цените на винетките скачат с 30% от 1 август, годишната за автомобил става 64,50 евро
- 10:59 Закриват на комисията по досиетата