България 06.02.2025 14:56 Снимка: ДНЕС+
Борисов: Данъчните бяха бухалка при Петков, един ми пилеше улука с пиличка, а друг ми чегърташе пода
Шокиращи истории от времето на Кабинета Петков, разказа лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов в кулоарите на парламента. По време на това управление, той дори беше арестуван за няколко часа и после пуснат без обвинения.
Според Борисов, докато Петков управлявал данъчните, се правели проверки и са били бухалка за всичко, което се е докоснало до ГЕРБ.
„Гледам един ден в Банкя един данъчен с една пиличка ми пили улука на къщата. Питам го какво прави, а той ми казва, че му казали, че имам медни улуци. А те от алпака. Друг се натъртил и чегърта пода. Питам го какво прави. А той: „Казаха ми, че тиково дърво си имал, а то е чам“. Както и полицая, на когото му крещяха в слушалката да ме извади с белезници. Каза ми: „Пратиха ме да ти намеря нещо.“ И тоя човек ще ми говори за бухалка. Да си гледат работата“, каза Борисов.
Причина за думите му са вчерашните разсъждения на Кирил Петков, че новите назначения в регулаторите ще се ползват за бухалка.
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 11:13 Словения избира нов парламент в неделя, фаворит е партията на тръмписта Янез Янша
- 11:02 Тръмп: САЩ могат да прекратят веднага военната си операция срещу Иран
- 10:52 Иран ще удря враговете си в туристически обекти, зони за отдих и развлекателните центрове по света
- 10:41 Проф. Боян Дуранкев: Дано ценовият шок не се превърне в ценово цунами!
- 10:31 Петър Кичашки: Гюров не си дава сметка, че удря националните геополитически интереси на България
- 10:20 Великобритания разреши на САЩ да използват военните ѝ бази за атаки срещу Иран
- 10:08 Скандално: Емисари на Радев предлагат кеш и без фактура за наемането на зала "Арена 8888"
- 09:57 Ясен Дараков: Връщат посланик Георги Панайотов във Вашингтон?