“Български държавни железници” ЕАД пускат денонощно отопление във всички влакове
България 03.11.2006 15:10
От тази нощ “Български държавни железници” ЕАД ще отопляват всички категории пътнически влакове. Влаковете ще бъдат отоплявани през цялото денонощие.
С оглед предоставяне на максимален комфорт на пътниците, преди потеглянето си от начална гара всички композиции ще бъдат предварително затоплени, съобщават от пресцентъра на БДЖ.
С оглед предоставяне на максимален комфорт на пътниците, преди потеглянето си от начална гара всички композиции ще бъдат предварително затоплени, съобщават от пресцентъра на БДЖ.
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 11:17 Алжир обърна дебютанта Йордания със спорен гол. Задава се мач-война с Австрия
- 11:14 Невзоров е разпитван в качеството на свидетел, уточниха от Окръжна прокуратура-Варна
- 11:07 Проф. Рачев: Почти навсякъде ще превали и прегърми
- 11:02 Дъждът отложи, но не отмени нов френски триумф на Мондиала
- 10:59 Невзоров се върнал във Варна на 16 юни: Не съм бягал. Имаме документи
- 10:52 Ким Чен-ун: Северна Корея ще използва статута си на ядрена държава
- 10:49 Безмилостният Холанд попари Сенегал и поведе Норвегия към 1/16-финалите
- 10:45 Тристранният съвет заседава днес, обсъждат социалното и здравното осигуряване