България 10.11.2023 16:20 Снимка: ДНЕС+
Авария остави част от жителите на Пловдив и региона без вода
Авария остави жителите на Пловдив и региона без вода тази сутрин. Това съобщи "24 часа".
Възникнал е токов удар в помпена станция "Юг". Живеещите по високите етажи останаха без вода.
Заради повреда бе прекъснато и водоподаването в селата Брестовица, Нови извор, Чоба, Брестник, Първенец и Скутаре.
Екипи на ВиК работят за отстраняването на повредите. Очаква се водата да бъде пусната в рамките на днешния ден.
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 09:55 Кучето на загиналата в Пирин туристка насочило спасителите към тялото ѝ
- 09:47 Испания изля гнева си с разгром над безпомощните саудитци
- 09:39 Тръмп: Стармър ще подаде оставка, пожелавам му всичко добро
- 09:32 Управляващите обмислят държавните чиновници да плащат осигуровки, но поетапно
- 09:24 Бури и наводнения връхлетяха част от Централна Европа
- 09:17 Тръмп: Ако иранците затворят Ормузкия проток, ще останат без държава
- 09:09 Обидиха се масово: Трима президенти на Украйна връщат отличията си в Полша
- 09:01 Преговорите в Щвейцария между САЩ и Иран бяха временно прекъснати след 80 минути дискусии