България 24.01.2025 09:54 Снимка: ДНЕС+
5-годишно момиче избяга от детска градина в София
5-годишно момиче избяга от детска градина в София. Медицинската сестра се опитала да хване детето за качулката, но не успяла.
Детето е пресякло два оживени булеварда.
Мисля, че това е невъзможно. Качулката е доста плътна. Ако някой реши да я хвана, не може да я изпусне, разказва 5-годишната Екатерина.
Екатерина ме намери в едно магазинче. Видях я срещу мен, спряна от моя приятелка. Медицинската сестра беше на около 100 метра, ходеше бавно. Дойде, усмихна ми се и каза "тя пресече на пешеходната пътека", добави още тя.
Росица Пандова, зам.-кмет: Смятам, че е недопустимо родител да си остави детето на детска градина и да го намери на улицата, заяви Росица Пандова, зам.-кмет в район Люлин. "Не смятам, че един възрастен човек не може да задържи едно 5-годишно дете", каза още тя в ефира на Нова телевизия.
По думите на 5-годишната Екатерина медицинската сестра не е успяла да я хване за качулката. И обеща повече да не бяга от детската градина.
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 12:29 Лисица се разходи в двора на столично училище
- 12:22 Мая Манолова подава нова жалба новите цени в зоните за паркиране в София
- 12:15 Гърция разшири програмата за заселване в обезлюдени села
- 12:14 Димитър Главчев също е съгласен да бъде служебен премиер
- 12:10 Още напрежение между ДБ и ПП: Листи не се редят с ултиматуми
- 12:07 Повдигнаха обвинение на мъж, склонил 20-годишна жена да проституира в София
- 12:05 Четвъртокласниците ще проверяват четивната си грамотност в онлайн платформа
- 11:59 71-годишен от Аврен самокатастрофира край Варна с 1,71 промила алкохол в кръвта