България 11.03.2025 22:05 Снимка: ДНЕС+
13-годишно дете се запали в центъра на Монтана при игра с бензин
13-годишно дете се запали в центъра на Монтана при игра с бензин.
Малко след 17 ч. група деца се опитали да свалят стикери от своите велосипеди като ги запалят с бензин. Огънят обхванал и пластмасовата туба със запалителна течност и тя избухнала. Пламъците тръгнали по крака на едно от децата, предаде NOVA.
18-годишен младеж видял случката от близко заведение, реагирал първи и изгасил момчето. На място дошли линейка, полиция и пожарна.
"Изтичах и видях едно момче, което гореше. Веднага го изгасих. Бяха си играли и се беше залял с бензин", посочи младежът, спасил детето - Антон Асенов.
Детето е закарано в монтанската болница с изгарания.
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 08:41 Министър Димитър Стоянов провери сглобяването на бойните машини „Страйкър“ в ТЕРЕМ
- 08:32 "Ройтерс": Руски ястреби призовават Путин да ескалира войната и да прекрати преговорите със САЩ
- 22:22 Хороскоп за събота, 27 юни 2026 г.
- 19:35 Иво Христов иска да възстановим членството си към научен институт в Русия
- 19:28 Отмениха наказанието на Невена Зартова за забавени дела и пропуски като прокурорски шеф
- 19:20 Карлос Насар прие покана да рекламира България чрез туризма
- 19:12 Силни бури парализираха транспорта в Япония и Нова Зеландия
- 19:03 Дават "иранска помощ" на земеделците за поскъпналите торове и горива