08:00 |
Diema Sport: Баскетбол: Бостън Селтикс - Финикс Сънс, мач №5 от финалната плейофна серия на НБА (1975-76) /п/ |
08:00 |
Diema Sport 2: Футбол: Тотнъм Хотспър - Манчестър Юнайтед, мач от английската Висша лига /п/ |
08:00 |
Max Sport 3: Байерн ТВ: Вердер Бремен - Байерн Мюнхен Мач от германската Бундеслига |
09:00 |
Film Plus: Футбол: Барселона - Леганес (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение) |
09:30 |
Nova Sport: Баскетбол: Ховентут - Уникаха, мач от испанската баскетболна лига /п/ |
09:30 |
Eurosport: Тенис: Купа Адриа в Задар, първи ден |
09:45 |
BNT 3: Олимпийски мигове Летни олимпийски игри Рио де Жанейро 2016 г.: Баскетбол /мъже/, Австралия - Испания - среща за 3-4 място |
10:00 |
Max Sport 3: "Класика от УЕФА Шампионска лига" Магазинно предаване |
10:00 |
Diema Sport: Футбол: Лудогорец - Берое, мач от efbet Лига /п/ |
10:00 |
Diema Sport 2: Футбол: Уотфорд - Лестър Сити, мач от английската Висша лига /п/ |
11:00 |
Film Plus: Тенис: Елис Мертенс - Циан Уан (Qatar Total Open 2020, Доха; WTA Premier 5 - повторение) |
11:00 |
Max Sport 2: NHL: Класически мач от 2019г. Сейнт Луис Блус - Анахайм Дъкс |
11:15 |
BNT 3: Олимпийски мигове Летни олимпийски игри Рио де Жанейро 2016 г.: Баскетбол /мъже/, Сърбия - САЩ - финал |
11:30 |
Nova Sport: Баскетбол: Барселона - Баскония, мач от испанската баскетболна лига /п/ |
11:30 |
Max Sport 3: Серия А: Торино - Парма |
12:00 |
Diema Sport: Баскетбол: Сан Антонио Спърс - Кливланд Кавалиърс, мач от НБА (2014-15) /п/ |
12:00 |
Diema Sport 2: Футбол: Нюкасъл Юнайтед - Шефилд Юнайтед, мач от английската Висша лига /п/ |
12:20 |
Film Plus: Тенис: Светлана Кузнецова - Кагла Буюкакчай (Qatar Total Open 2020, Доха; WTA Premier 5 - повторение) |
13:15 |
Max Sport 2: NHL: Класически мач от 2020г. Кълъмбъс Блу Джакетс - Ванкувър Кенъкс |
13:30 |
Max Sport 3: Серия А: Верона - Каляри |
14:00 |
Diema Sport: Футбол: ЦСКА - Левски, мач от efbet Лига /п/ |
14:00 |
Diema Sport 2: Футбол: Астън Вила - Челси, мач от английската Висша лига /п/ |
14:00 |
Nova Sport: Футбол: Нортхямптън Таун - Челтнъм Таун, първи полуфинален мач от плейофите на английската Лига 2 /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи |
14:00 |
Film Plus: Тенис: Йелена Остапенко - Жил Тайхман (Qatar Total Open 2020, Доха; WTA Premier 5 - повторение) |
15:00 |
Eurosport 2: Тенис: Купа Адриа в Задар, първи ден |
15:30 |
Max Sport 3: Серия А: Аталанта - Сасуоло |
16:00 |
Diema Sport: Футбол: Ботев Пловдив - Ботев Враца, мач от efbet Лига /п/ |
16:00 |
Diema Sport 2: Футбол: Евертън - Ливърпул, мач от английската Висша лига /п/ |
16:15 |
Nova Sport: Студио "Баскетбол", директно |
16:30 |
Nova Sport: Баскетбол: Гран Канария - Бургос, мач от испанската баскетболна лига, директно |
16:40 |
Film Plus: Футбол: Барселона - Леганес (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение) |
17:30 |
Max Sport 1: "ATP WT Uncovered" Магазинно предаване за Световната тенис асоциация при мъжете |
17:30 |
Max Sport 3: Серия А: Интер - Сампдория |
17:45 |
Diema Sport: Студио "Футбол", директно |
18:00 |
BNT 3: Треска за футбол Челси - Арсенал - финал на турнира на УЕФА "Лига Европа" /сезон 2018-2019 г./ |
18:15 |
Nova Sport: Студио "Баскетбол", директно |
18:15 |
Diema Sport: Футбол: Арда - Дунав, мач от efbet Лига, директно |
18:30 |
Nova Sport: Обзор на кръга за Купата на Футболната асоциация (2019-20), 5-и епизод /п/ |
18:30 |
Film Plus: Футбол: Ла Лига Сантандер - обзор на изминалия кръг |
18:30 |
Max Sport 2: NHL: Класически мач от 2003г. Ню Джърси Девилс - Анахайм Дъкс, Финална серия за Купа Стенли, първа среща |
19:00 |
Ring.BG: Звездите на футбола |
19:15 |
Diema Sport 2: Футбол: Екзитър Сити - Колчестър Юнайтед, полуфинален мач реванш от английската Лига 2, директно |
19:30 |
Max Sport 3: Серия А: "Преди кръга" |
19:30 |
Nova Sport: Баскетбол: Реал Мадрид - Валенсия, мач от испанската баскетболна лига, директно, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи |
20:00 |
Max Sport 3: Студио "Футбол" |
20:00 |
Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: Най-добрите мачове в историята |
20:00 |
BNT 3: Олимпийски мигове Летни олимпийски игри Рио де Жанейро 2016 г.: Волейбол /мъже/, САЩ - Канада |
20:00 |
Eurosport: Тенис: Купа Адриа в Задар, първи ден |
20:10 |
Diema Sport: Студио "Футбол", директно |
20:30 |
Diema Sport: Футбол: Етър - Царско село, мач от efbet Лига, директно |
20:30 |
Max Sport 2: Серия А: Фиорентина - Бреша |
20:30 |
Max Sport 3: Серия А: Лече - Милан |
21:00 |
Ring.BG: УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване |
21:30 |
Film Plus: Тенис: Йохана Конта - Осеан Додин (St. Petersburg Ladies Trophy, Санкт Петербург; WTA Premier - повторение) |
22:00 |
Diema Sport 2: Футбол: Манчестър Сити - Бърнли, мач от английската Висша лига, директно |
22:00 |
TV+: Футбол: Атлетик /Б/ - Атлетико /М/ (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение) |
22:00 |
Nova Sport: Футбол: Челтнъм Таун - Нортхямптън Таун, полуфинален мач реванш от английската Лига 2, директно |
22:25 |
Diema Sport: Студио "Футбол", директно |
22:30 |
Max Sport 3: Студио "Футбол" |
22:45 |
Max Sport 3: Серия А: Болоня - Ювентус |
23:10 |
Film Plus: Тенис: Белинда Бенчич - Светлана Кузнецова (St. Petersburg Ladies Trophy, Санкт Петербург; WTA Premier - повторение) |