Лудогорец без част от титулярите срещу Черно море

Спорт 22.08.2020 13:07 Снимка: ДНЕС+

Шампионът Лудогорец гостува на Черно море в двубой от 3-ия кръг на efbet Лига тази вечер от 21:00 часа, но голяма част от мислите на разградчани вече са насочени към сблъсъка с Мидтиланд от квалификациите за Шампионската лига. Това, както и фактът, че Черно море по традиция играе много силно на "Тича", прави мача непредвидим. "Моряците" имат 4 точки до момента и при победа могат да оглавят класирането.

Илиан Илиев няма кадрови проблеми и ще заложи на оптимален състав. Наставникът на варненци обмисля да пусне като титуляр новото попълнение Файсел Касми, който отбеляза гол в контролата срещу Черноморец (Балчик). По-вероятно е обаче белгиецът да се появи след почивката. В предни позиции за Черно море ще започне Исмаил Иса, а зад него ще действат Родриго Енрике, Илиан Илиев-младши и Матиас Курьор./sportal.bg