Антонио Конте се извини за снощното си избухване

Спорт 30.11.2017 10:14

Мениджърът на Челси - Антонио Конте се извини за снощното си избухване по време на мача със Суонзи, спечелен от лондончани с минималното 1:0.

Наставникът реши да търси саморазправа с четвърдия съдия на срещата - Лий Мейсън в края на първото полувреме, заради това, че домакините бавеха играта, а главният рефер - Нийл Суорбик сгреши при едн отсъждане за аут. Това вбеси крайно италианеца и той не успя да сдържи нервите си, заради което изгледа останалата част от двубоя от трибуните.

"Нормално е да се извиня за поведението си по време на мача. През първото полувреме постоянно гледах как Суонзи се опитва да бави времето. Няколко пъти казах това на четвъртия съдия, но без никакъв ефект. Бях изнервен и опитах отново да му кажа същото, но тогава реферът реши да ме изгони.

Извинявам се, защото направих грешка, но аз горя в мачовете заедно с моите играчи. Да гледам срещата отстрани и да не мога да комуникирам с моите футболисти бе много странно и тежко за мен", сподели мениджърът на "сините".